Školíme nemecký pracovný postup a technológiu

Profesionálne školenie pre existujúce alebo nové strediska čistenie vozidiel.

             Ponúkame autorizované školenia, ,, Profesionálny program ošetrenia vozidiel ,,.

                              ,, Das KFC aufbereitung program Porzelack ,,. zakončené certifikáciou.
  • Už 61 rokov vyvíja a vyrába nemecký výrobca, firma ,, Professional Surface Technology GmbH ,, (sídlo v Limburgu) autokozmetiku a Autochémia pod názvom Porzelack, (Porzelánový lak). Naša obchodná spoločnosť Juhász a spol.v.o.s. je výhradným dovozcom a dtributorem pre ČR, SR a HU už 21 rokov. Všetky naše dlhoročné skúsenosti, odovzdávame na pravidelných, profesionálnych školeniach.
  • Školenia vykonávame priamo v Nemecku u výrobcu, alebo tiež v SR. Školenie je rozložené na 2 pracovné dni, v prípade záujmu je aj možný 1 deň.
Deň 1: predumytie, umývanie, kompletný interiér
Deň 2: kompletné práce na exeriéru vozidlá
  •  Každý absolvent školenia získa certifikát. Následne zabezpečujeme trvalé poradenstvo pre absolventov školenia. Máme záujem na tom, aby sa Vám darilo.  Ceny školenia: 148 EUR (min. 2 os.)
Toto školenie je vhodné firmy, ktoré vlastní autopark, ako je STK, autobazáre, predajcovia nových vozidiel a pod. vhodné pre firmy, ktoré majú záujem zriadiť si službu ,, čistenie interiérov, čistenie a renovácia autolakov ,, detailng a pod. Je tiež vhodné pre firmy, ktoré takúto službu ponúka a majú záujem zvýšiť kvalitu svojich služieb.
  • Školenia uskutočňujeme vo Vašich priestoroch, Alebo v našom stredisku v Martine. Dokážeme Vám poradiť, čo a ako u Vás vybaviť a odporučiť správny systém, ušitý priamo u Vás na mieru. Máme záujem na tom, aby sa Vám darilo.
Školenie je nutné objednať min. 14 dní dopredu. 
Zmluvné partnerom ďalej ponúkame: 
  • dlhodobú spoluprácou
  • trvalé poradenstvo
 
Budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu.
 
                                                                                      S pozdravom Váš Porzelack Team.
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie