Obchodní podmínky

Základné dodacie podmienky
- Objednávku spracovávame nasledujúci pracovný deň po odoslaní objednávky.
- Dodanie tovaru do nasledujúcich 3-5 pracovných dní.
- Po dokončení objednávky sa Vám nezobrazuje faktúra! Je to len súhrn objednávky. Faktúry vystavujeme nasledujúci  pracovný deň a odoslané spoločne s objednávkou. Ak požadujete platbu bankovým prevodom vopred, bude faktúra zaslaná emailom, inak bude priložená v balíku s tovarom.
 - Pokiaľ výrobok nie je skladom, budeme Vás informovať o novom dátume dodania.
 - V prípade vyhlášní akcie týždňa sa zľavou, sa zľava vždy uplatňuje z plnej ceny tovaru.
     
Veľkoobchodné podmienky:
Ceny sú nastavené zmluvne. Prvým lrokem je registrácia firmy. Následne firmu zaradíme do veľkoobchodu. Firma potom po opätovnom prihlásení uvidí veľkoobchodné ceny u všetkých výrobkov.
- pôsob dodania - platba dobierky.
- Registrovaní zákazníci E-shopu podľa ponuky na prvej webovej strane.
Firmy dobierka vždy ak sa neplatí faktúra vopred.
doprava:
Doprava sa platí pri každej objednávke v rámci akejkoľvek akcie či zľavu na výrobku.
Registrované firmy, dopravu platí do 300 EUR. potom doprava zdarma.
  Registrácia:
Platnosť registrácia zákazníka zostáva aktvní po dobu 12 mesiacov. Automaticky sa predlžuje o rovnakú dobu pri každej objednávke.
Registrácia firiem 6 mesiacov. Automaticky sa predlžuje pri každej objednávke.
Registrácia do velkoochodu nie je nárokové, podlieha schváleniu.
pri registrácii súhlasím so spracovaním osobných údajov. (pozri nižšie)
   
Autokozmetika PORZELACK - všeobecné obchodné podmienky
I. Úvodné ustanovenia
Tieto obchodné podmienky (ďalej len "obchodné podmienky") platia pre nákup v internetovom obchode www.porzelack.sk Podmienky nižšie uvedené vymedzujú a upresňujú práva a povinnosti predávajúceho (ďalej len "predávajúci"), ktorým je prevádzkovateľ internetového obchodu www.porzelack.cz FIMA Ladislav Juhász, so sídlom Vrahovická 100, 798 11 Prostějov, IČ: 45480516 DIČ: CZ6010091472 (ďalej len "predávajúci"), kontakt: autokosmetika@porzelack.cz,, tel. 582360184, a kupujúceho (ďalej len "kupujúci"). Obchodné podmienky sú neoddeliteľnou súčasťou uzatvorenej kúpnej zmluvy (ďalej len "kúpna zmluva").
Neoddeliteľnou súčasťou uzatvorenej kúpnej zmluvy je tiež Reklamačný poriadok.
Všetky zmluvné vzťahy sú uzavreté v súlade s právnym poriadkom Českej republiky. Ak je zmluvnou stranou spotrebiteľ, riadia sa vzťahy neupravené obchodnými podmienkami občianskym zákonníkom (č. 89/2012 Zb.) A zákonom o ochrane spotrebiteľa (č. 634/1992 Zb.).
Obchodné podmienky sa nevzťahujú na prípady, keď osoba, ktorá má v úmysle nakúpiť tovar od predávajúceho, je právnickou osobou alebo osobou, ktorá koná pri objednávaní tovaru v rámci svojej podnikateľskej činnosti alebo v rámci svojho samostatného výkonu povolania.
Ustanovenia odlišné od obchodných podmienok je možné dojednať v kúpnej zmluve. Odlišné dojednania v kúpnej zmluve majú prednosť pred ustanoveniami obchodných podmienok.
Ustanovenia obchodných podmienok sú neoddeliteľnou súčasťou kúpnej zmluvy. Kúpna zmluva a obchodné podmienky sú vyhotovené v slovenskom jazyku. Kúpnu zmluvu možno uzavrieť v slovenskom jazyku.
Znenie obchodných podmienok môže predávajúci meniť či doplňovať. Týmto ustanovením nie sú dotknuté práva a povinnosti vznikajúce po dobu účinnosti predchádzajúceho znenia obchodných podmienok.
II. Užívateľský účet
Na základe registrácie kupujúceho vykonanej na webovej stránke môže kupujúci vykonávať objednávanie tovaru aj bez registrácie priamo z webového rozhrania obchodu.
Pri registrácii na webovej stránke a pri objednávaní tovaru je kupujúci povinný uvádzať správne a pravdivo všetky údaje. Údaje uvedené kupujúcim pri objednávaní tovaru sú predávajúcim považované za správne.
Prístup je zabezpečený užívateľským menom a heslom. Kupujúci je povinný zachovávať mlčanlivý
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie