Porzelack NANO Shine & Polish

Porzelack NANO Shine & Polish

Hodnotenie produktu: 4.2/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Porzelack "NANO Shine & Polish" je vysoko kvalitný autovosk s jemným abrazívnym účinkom, dosahujúceho vysokého lesku. Dobre konzervuje ošetrené povrchy a dlhodobo tak laky chráni proti poveternostným vplyvom. Kvalitu dodáva vysoko cenený a tvrdý karnaubský vosk, spoločne s abrazívnou vložkou ideálne kombinuje ošetrenie autolakov. Jednoduché na prácou s vynikajúcim výsledkom.

29,90 € s DPH

24,92 €

Skladové číslo: 11004701

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Professional Surface Technology GmbH, SRN.


Návod na použitie: pred použitím dobre pretrepať. "NANO Shine & Polish" možno aplikovať ručne alebo leštiacim strojom. Je vhodný pre matné a oxidované povrchy. Pracujte s vyšším tlakom, kým sa neukážu viditeľné stopy farebných pigmentov. Zvyšky výrobku, možno ľahko zotrieť suchou, mäkkou utierkou z mikrovlákna.
Výrobok, skladujte chránený pred mrazom!
Údaje o nebezpečnosti: Horľavý, Škodlivý: požití môže spôsobiť poškodenie pľúc. Opakovaná expozícia môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie pokožky. Výpary môžu spôsobiť ospalosť.
Bezpečnostné pokyny: Uchovávajte mimo dosahu detí. Pary nedýchať. Zabráňte kontaktu s pokožkou. Noste vhodné rukavice a ochranný odev. Po prípadnom požití Nevyvolávajte zvracanie. Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte obal výrobku, alebo označenie.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info