Vítejte na stránkách výhradního dovozce profesionální autokosmetiky a autochemie Porzelack.

1181574228porzelack-hu

 

Naša obchodná spoločnosť, fa. Juhász a spol.v.o.s. je výhradným dovozcom profesionálnych výrobkov autokozmetiky Porzelack pre český, slovenský a maďarský trh. Na slovenskom nás výhradne zastupuje firma.

 

ROYUZ Invest SE.

Hledáme výhradní regionální prodejce pro kraje Slovenska.

Volejte Porzelack SK - 0905/487.760  , nebo piště na : info@porzelack.sk

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

         

 

Výrobcom autokozmetiky Porzelack je nemecká firma ACV Auto-Cosmetic GmbH, založená v roku 1952, sídliaca vo Frankfurte nad Mohanom.                    

Zriaďujeme franchisingovej strediska čistenie vozidiel Porzelack. V týchto strediskách sa vykonáva vysoko profesionálna práca, ktorá je založená na certifikované technológiu a systematickom pracovnom postupe nemeckého výrobcu. Ako jedinému výrobcovi autokozmetiky na svete dali výrobcovia automobilov MERCEDES BENZ a ROLLS ROYCE písomné odporúčanie na použitie výrobkov Porzelack vo svojich výrobných závodoch. Porzelack je jediná autokozmetika a autochémia, ktorá má fotografiu vozidla ROLLS ROYCE na svojich etiketách.

Povinná registrácia na naše stránky nie je nutná. Prezeranie, alebo objednávky je možné aj bez zaregistrovania. V prípade registrácie, si Vás dovolíme následne iba informavat o aktuálnych zľavách, alebo akciách.

Autorizovaná střediska Porzelack.

strediska

Ponúkame školenie na profesionálne čistenie vozidiel s technológiou a systematickým pracovným postupom Porzelack. Hľadáme partnerov, ktorí majú záujem o zriadenie nových stredísk ošetrenie vozidiel. Školenia vykonávame v našom stredisku, alebo priamo vo Vašej firme. Poskytujeme licencie a zmluvným autorizovaným strediskám stroje a zariadenia zdarma. Preverená technológia a obchodná značka Porzelack Vás posunie pred konkurenciu. Viac informácií v časti,, Akčná ponuka,,

Obchodní zastoupení.

vorfuhrung

Hľadáme obchodný zástupca!

Máte záujem o obchodnú spoluprácu? Ponúkame zázemie silnej obchodnej spoločnosti a výhradný predaj celého sortimentu v dohodnutom regióne za veľmi výhodných obchodných podmienok.


Pozeráme stánkové predajcu našich výrobkov !!

Ponúkame komisionálny predaj s veľmi zajímými maržami. Volajte !!!

Sponzoring

Naše sponzorské akcie sa väčšinou zameriavajú na spoluprácu s aktérmi v motoristickom športe. Veľmi významná bola spolupráca s majstrom Európy v pretekoch ťahačov p. Matějovským. Naša firma zabezpečovala celému tímu autokosmetický servis, ako v testovacích jazdách na okruhu v Moste, tak aj na samotných pretekoch. Vyvrcholením našej dlhodobej spolupráce bol autokosmetický servis na okruhu v nemeckom Nurburgringu, kde došiel p. Matějovský na prvom mieste.

Výstavy a veletrhy.

Naše výrobky a služby pravidelne prezentujeme na výstavách, predvádzacích akciách a veľtrhoch.